Logo cs.boatexistence.com

Proč byla usmrcena eutanazie?

Obsah:

TOKYO, Japonsko – Švýcarský olympijský tým tvrdí, že kůň jménem Jet Set musel být usmrcen po zranění nohy v soutěži družstev. Kůň, na kterém jezdil Robin Godel, si přetrhl vaz na pravé přední noze a přistál skokem ke konci běžecké trati.

Proč muselo být tryskové letadlo usmrceno?

Tokio, Japonsko – Švýcarský všestranný kůň jménem Jet Set byl usmrcen poté, co utrpěl ochromující zranění během jízdy terénem na olympijských hrách.

Co se stalo olympijskému koně Jet Set?

Tento měsíc se zdálo, že se Jet Set – kůň nucený soutěžit v jezdeckých disciplínách na olympijských hrách v Tokiu – zranil uprostřed běžecké trati. Veterináři diagnostikovali neopravitelné přetržení vazu na jedné z jeho nohou a byl usmrcen.

Zemřel Jet Set na olympiádě?

Jet Set, kůň, na kterém jezdil člen švýcarského týmu, byl usmrcen poté, co zkulhal po posledním skoku na běžecké trati Sea Forest na olympijských hrách Games Tokyo 2020. 14letý hráč utrpěl přetržení vazu a se souhlasem majitelů i jezdce Robina Gobela byl odložen.

Jak se Jet Set zranil?

Jet Set, 14letý valach od Nordico, byl vytažen nahoru po přetržení vazu při přistání v posledním skoku do vody, vodní komplex Mt Fuji, 20. plot na trati a pátý skok z cílové čáry.