Logo cs.boatexistence.com

Vyhrála mikaela shiffrin?

Obsah:

Anonim

Mikaela Shiffrinová upevnila své postavení nejlepší americké alpské lyžařky všech dob tím, že vyhrála své rekordní šesté mistrovství světa v pondělí. Shiffrinová vyhrála kombinovanou akci v italské Cortině d'Ampezzo, aby dosáhla milníku.

Vyhrála Mikaela Shiffrinová dnes slalom?

Vítězství označila za hořkosladkou. Mikaela Shiffrinová, dvojnásobná olympijská vítězka, vyhrála v pondělí obří slalom Světového poháru ve francouzském Courchevelu, poprvé na alpském pódiu od náhodné smrti svého otce Jeffa, před 10 měsíci.

Co se stalo lyžařce Mikaele Shiffrinové?

Olympijská lyžařka Mikaela Shiffrinová se vrátila na svou vítěznou dráhu a vybojovala svůj první závod Světového poháru na lyžích od smrti svého otce Jeffa před 10 měsíci. Pětašedesátiletý rodák z Doveru v New Jersey nečekaně zemřel v neděli 2. února po nehodě ve svém domě v Edwards, Colorado.

Jak zemřel Jeff Shiffrin?

Dne 2. února její otec Jeff náhle zemřel při nehodě doma v Coloradu. Bylo mu 65. V té době závodil na druhém konci světa a zničená lyžařka spěchala domů se svou matkou Eileen a bratrem Taylorem, aby byla po jeho boku.