Logo cs.boatexistence.com

Jak starý je pederson na canucks?

Obsah:

Pettersson pomohl na J. T. Millerův výsledek za třetí třetinu, aby se Canucks dostali na šachovnici. 22letýPettersson měl nevyrovnaný začátek sezóny. Má pět bodů (jeden gól, čtyři asistence), 27 střel na síti a dokonce plus-minus hodnocení v 10 zápasech.

Jak starý je Quinn Hughes?

Quinn Hughes z Canucks: Připsal si asistenci při přesilovce

Hughes zařídil druhý výsledek zápasu Bo Horvata, který ve třetí třetině vyrovnal na 2:2. 22letýHughes zaznamenal čtyři body (dva při přesilovce), 12 střel na síť, čtyři zblokované střely a hodnocení plus-1 v pěti zápasech.

Co se stalo Barrymu Pedersonovi?

Pederson sloužil jako barevný analytik Boston Bruins na rádiu WBZ během sezóny 1995-96. V současné době pracuje pro A. G. Edwards v Bostonu.