Logo cs.boatexistence.com

Kdo oznámil la la land špatně?

Obsah:

Další příběhy od Jennifer. Warren Beatty a Faye Dunaway, hvězdy klasického filmu Bonnie a Clyde z roku 1967, v ohromujícím trapasu oznámili v neděli na Oscarech vítěze špatného nejlepšího filmu. Dunaway četl vítěze jako La La Land místo skutečného vítěze noci, Moonlight.

Kdo omylem oznámil La La Land?

Je tam napsáno „Měsíční svit.“Berger, který vypadá sklíčeně, zakončí slovy: "Mimochodem, prohráli jsme." Dvě minuty a 23 sekund poté, co Dunaway prohlásil, že La La Land byl vítězem Oscara za nejlepší snímek, skočí Horowitz zpět k mikrofonu – těsně před Beattyho – a říká: „Kluci, je mi líto, ne. Došlo k chybě.

Jak byl La La Land omylem oznámen?

Když se filmaři z La La Landu postavili na scénu, aby přijali nejlepší snímek, účetní z PricewaterhouseCoopers vyskočil a řekl: "On (Beatty) vzal špatnou obálku!" a běžel na pódium. Propuká šílenství. Nikdo neví, jak Beatty získala obálku s nejlepší herečkou místo obálky s nejlepšími obrázky.

Kdo oznámil špatnou cenu Akademie?

Co se stalo? Na počest 50. výročí Bonnie a Clydea akademie poklepala na Faye Dunaway a Warren Beatty, aby vyhlásila vítěze za nejlepší film roku 2017.

Kdo řekl La La Land místo měsíčního svitu?

Dunaway a spolupřednášející Warren Beatty byli zodpovědní za vyhlášení závěrečné ceny večera, když omylem zvolala „La La Land“místo „Moonlight“. “[Beatty] vytáhl kartu a nic neřekl.