Logo cs.boatexistence.com

Zraní se Spencer na jamboree?

Obsah:

Než přeběhne na Crenshaw, Spencer dokázal na jamboree vítězný úlovek poté, co tvrdě spadl na zraněné rameno. Připadá mi to jako důležitý okamžik, ale on vstane a cítí se dobře.

Jaká epizoda se Spencer zranila?

Epizoda 10 je ponechána na útesu, když dojde ke střelbě a v následující epizodě je Spencer převezena do nemocnice, kde ztrácí spoustu krve.

Zraní se Spencer James?

Násilí gangů v Crenshaw se po mnoha problémech s Tyronem zhoršovalo. To vedlo k tomu, že Spencer byl postřelen a poranil si pravé rameno.

Skončila Spencer ochrnutá?

Spencerova fotbalová kariéra byla v minulé sezóně ohrožena, když se stal terčem střelby gangu. Událost mu poškodila nervy na pravé paži, ale nakonec se plně zotavil - nebo si to alespoň myslel. Finále All American sezóny 2 ukázalo Spencer opět na chvíli ztrácí cit v paži

Vyhrála Spencer jamboree?

Spencer Urquhart

The Bears' Chantz Ceasar (5) drží míč, zatímco Carencro čelí Cecilii na Kiwanis Jamboree ve čtvrtek, 26. srpna 2021, v Cajunské pole v Lafayette. … Medvědi kontrolovali čas ve druhém poločase svým prudkým útokem a zajistili si vítězství 12-10 poté, co v poločase prohrávali 10-6.