Logo cs.boatexistence.com

Kdy byla nejdelší hra světové série?

Obsah:

Nejnovější přišel ve 2018 World Series, kdy Dodgers a Red Sox dosáhli 18. místa ve hře 3. Skončilo to vyjížďkou na domácí půdu ve spodní polovině směny od Maxe Muncyho. Toto vítězství 3-2 Dodgers bylo také nejdelší podle času, protože trvalo sedm hodin a 20 minut.

Jaká je nejdelší hra v historii World Series?

V nejdelším zápase po sezóně, pokud jde o čas, v historii MLB ( sedm hodin, 20 minut), Dodgers porazili Red Sox na domově odcházejícím z Muncy běžet v 18. směně, aby snížili deficit v sérii na 2-1. Oba kluby dohromady používají 18 nadhazovačů a 46 hráčů celkově v soutěži, oba posezónní rekordy.

Kdy byla nejdelší hra v historii MLB?

8.–9. května 1984: White Sox, Brewers hrají na 25 směn, nejdelší zápas v historii hlavní ligy – Společnost pro výzkum amerického baseballu.

Jaká je nejdelší doba mezi vystoupeními ve Světové sérii?

Nejdelší doba mezi výhrami v baseballové Světové sérii je 108 let 19 dní, dosažená týmem Chicago Cubs (USA) od 14. října 1908 do 2. listopadu 2016.

Jaká byla nejdelší hra Dodgers?

Los Angeles Dodgers porazili San Diego Padres ve finále 5-3 (GameTracker) ve středu večer v maratonu. Obě strany potřebovaly 16 směn a více než pět a půl hodiny k dokončení svého obchodu.