Vyhráli kookaburras zlato?

Obsah:

Belgie odepře Kookaburras hokejové zlato po mimořádném dramatu z přestřelek. Připadalo mi to jako věčnost. Poté, co Australan Jake Whetton ve čtvrtek večer minul svůj pokus o pen altový rozstřel v zápase o zlatou medaili mužů v hokeji, propukla v týmu Belgie oslava.

Vyhráli Kookaburras zlatou medaili?

Hokejová olympiáda v Tokiu 2021: Austrálie poražená Belgií ve hře o zlatou medaili, Kookaburras vyhrál stříbro.

Kookaburové vyhráli zlato?

Kookaburras, mužský národní tým vyhrál 1 zlato, 3 stříbrné a 3 bronzy na olympijských hrách a také 7 medailí Světového poháru v hokeji, 4 zlaté medaile z her Commonwe althu a 25 medailí Hockey Champions Trophy.

Kdo vyhrál zlato v mužském hokeji 2021?

Olympiáda v Tokiu 2021 Živé aktualizace: Belgie vyhrát zlato po vítězství v rozstřelu nad Austrálií v mužském hokeji. Belgie vyhrála zlatou olympijskou medaili v hokeji mužů 3:2 v pen altovém rozstřelu proti Austrálii poté, co finále skončilo remízou 1:1.

Vyhráli Kookaburras včera v noci?

Šílený blázen: Kookaburras chybí zlato po pozdním vyrovnání, VAR přestřelce druhá šance. Austrálie bude muset počkat další den, aby překonala svůj olympijský rekord 17 zlatých medailí poté, co Kookaburras útrpně sestoupil do Belgie v pen altovém rozstřelu.